Strona korzysta z plików cookies aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Możesz zablokować te pliki zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak blokady oznacza zgodę się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Więcej informacji w naszej polityce prywatności.  Zamknij komunikat
PPK_baner_gora_2.jpg
2014-04-09 |
 Autor: Redaktor

Kampania „Powstrzymaj pijanego kierowcę” została objęta honorowym patronatem Rzecznika Praw Obywatelskich. RPO to konstytucyjny organ ochrony prawnej, niezawisły i niezależny od innych organów. Rzecznik stoi na straży wolności i praw człowieka i obywatela określonych w Konstytucji RP i innych przepisach prawa.
 
2014-04-09 |
 Autor: Redaktor

Honorowy patronat nad kampanią „Powstrzymaj pijanego kierowcę” objął Instytut Transportu Samochodowego. To jednostka powołana w 1952 r., nad którą nadzór sprawuje Ministerstwo Transportu.
 
2014-04-09 |
 Autor: Redaktor

Kampanii „Powstrzymaj pijanego kierowcę” partneruje Stowarzyszenie Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego. Stowarzyszenie działa od 2000 roku na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego i zmniejszenia liczby ofiar wypadków drogowych w Polsce.
 
2014-04-09 |
 Autor: Redaktor

Oficjalnym partnerem kampanii „Powstrzymaj pijanego kierowcę” jest Stowarzyszenie Psychologów Transportu w Polsce.
 
2014-04-09 |
 Autor: Redaktor

Partnerem kampanii „Powstrzymaj pijanego kierowcę” jest Towarzystwo Trzeźwości Transportowców. To stowarzyszenie działające w obszarze promocji trzeźwości i bezpieczeństwa w transporcie.
 
2014-04-09 |
 Autor: Redaktor

Decyzją prezesa Zarządu Głównego, Polski Czerwony Krzyż objął honorowym patronatem kampanię „Powstrzymaj pijanego kierowcę”. PCK to najstarsza polska organizacja humanitarna będąca członkiem Międzynarodowego Ruchu Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca.
 
2014-04-09 |
 Autor: Redaktor

Honorowy patronat nad kampanią „Powstrzymaj pijanego kierowcę” objął Zespół Konferencji Episkopatu Polski ds. Apostolstwa Trzeźwości. Zespół jest odpowiedzialny za kierowanie kościelną działalnością trzeźwościową w Polsce.
 
2014-04-09 |
 Autor: Redaktor

Kampania „Powstrzymaj pijanego kierowcę” odbywa się pod honorowym patronatem Krajowego Duszpasterstwa Kierowców. Duszpasterstwo inicjuje i wspiera wiele akcji ogólnopolskich mających na celu poprawę bezpieczeństwa na drogach.
 
2014-04-09 |
 Autor: Redaktor

Patronem medialnym kampanii „Powstrzymaj pijanego kierowcę” jest „Świat Problemów”. To pismo poświęcone profilaktyce i rozwiązywaniu problemów uzależnień, ukazujące się od 1993 r. Publikowane są w nim analizy i opracowania z przykładami dobrych praktyk w obszarze profilaktyki uzależnień, wywiady ze specjalistami, reportaże i porady prawne.
 
2014-04-14 |
 Autor: Redaktor

Kampania „Powstrzymaj pijanych kierowców” została objęta patronatem medialnym przez lokalne tytuły prasowe i portale internetowe z całej Polski. Akcję popierają media we wszystkich województwach. Aby sprawdzić patronów medialnych kampanii w danym województwie, wybierz odpowiednie miejsce na mapie.